Mis on Wallprint?

Wallprint.ee on veebirakendus, mille abil saad tellida kvaliteetseid väljatrükke oma isiklikust kogust või valides professionaalide imeilusa loomingu seast. Rakendus on ühendatud maailma suurima pildipangaga Fotolia, mis annab võimaluse leida omale sobiv pilt pea 40 miljoni graafilise digifaili seast. ˇLisaks arvutust üles laadimise võimaluse saad trükkida pilte ka oma Instagrami ja Facebooki kontolt. Päris lahe, eks? :)

Pakume ülimugavat viisi eritellimusel fototööde tellimiseks interneti teel
 ning garanteerime turvalisuse ja privaatsuse personaalsete fotode trükkimisel. Lisaks anname vaba ligipääsu Eesti fotograafide andmebaasile, kust saab tellida töid otse autorilt
 koos autoriõigustega.

wallprint, wallprint estonia, wallprint eesti, seinakunst

Meie valikus on kaheksa sorti fototooteid, mille hulgast leiab igaüks endale kindlasti sobiva (näiteks lõuend või poster). Pildid sobivad kaunistama ja illustreerima kõikvõimalikke väli- ja siseruume alustades magamistoa ning esikuga lõpetades galerii või terrassiga.

Lisaks on meie tooted väga sobilikud ka kinkimiseks – miks mitte viia vanaemale juubeli puhul akrüülfoto viimasest suguvõsakokkutulekust või teha abikaasale pulma-aastapäevapuhul üllatus teie pulmapiltide näol? Garanteerime toodete hea kvaliteedi ning lubame, et ebakvaliteetsete piltide puhul informeerime teid koheselt! :)

Loe meie järgmisi postitusi ning saa teada, kellest koosneb Wallprint.ee meeskond ning kuidas meie keskkonda täpsemalt kasutada! :)

Kategooriad: Uudised

Lisa kommentaar